Tomas Ryde


    

alias Tomas Robert Ryde (fuldt navn)
August 1960 (60 år)

Karriere (stab)

2021/2022~Allmänna IK Stab
2020/2021Huddinge HK Administration
2019/2020CSM Bucureşti CheftrænerAfbrudt
2019/2020Rumænien ACheftrænerAfbrudt
2016/2019 (okt 2016 > jun 2019)
2015/2017Rumænien ACheftrænerAfbrudt
2014/2015~Lidingö SK Sportschef
2010/2015 (? > feb 2015)
2008/2009Rumænien ACheftrænerAnnulleret
2005/2008Viborg HK Cheftræner
1999/2002Sverige ACheftræner
1990/1994Sverige ACheftræner
        


DHDb-projektet 2012-2021     Opdateret for 2 uger siden